>
Inne artykuly

logo

O┼╝ywienia Ministerstw Izrael
Prosby modlitewne:
  1. Tikkun - o odnowe, odswiezenie i przelomy podczas mesjanistycznej konferencji na temat kongregacji i przywdztwa, ktra odbedzie sie w Tikkun (USA) w ten weekend.
  2. Call2All [Wezwanie do wszystkich] Hong Kong - o wiekopomny rozwj ewangelii podczas tej miedzynarodowej konferencji ewangelizacyjnej, odbywajacej sie w tym tygodniu. I oby aspekty wizji dotyczace Izraela byly zaakceptowany przez wszystkich uczestnikw.
  3. Izrael Szawuot - w tym tygodniu izraelska spolecznosc mesjanistyczna swietuje Szawuot (Piecdziesiatnice). Mdlcie sie o jednosc, wylanie Ducha Swietego i o sukces dla narodowego pikniku wsplnotowego sponsorowanego przez Mesjanistyczny Sojusz Izraela.


Sen: Pijąc kielich Nierządnicy
28.05.2009 Asher Intrater

Miałem ostatnio niepokojący sen. Był w nim duży budynek na kształt kościoła lub centrum konferencyjnego. Większość ludzi, którzy w nim się znajdowali, byli to wierzący (Chrześcijanie i Żydzi Mesjanistyczni). Ludzie ci reprezentowali wszystkie poziomy hierarchii: od papieża do ludzi z naszego zespołu.

W pewnym momencie ktoś zaczął rozdawać zaplombowane plastikowe kubeczki (takie jak kubki na wodę w samolocie, ale o wiele mniejsze). Każdy zaplombowany kubeczek zawierał przejrzysty płyn, który można by było wypić jednym, dużym łykiem. Tym płynem był duch niemoralności. W przypadku jednych była to niemoralność seksualna; w przypadku drugich „duchowe cudzołóstwo”. Były to różne rodzaje żądzy, chciwości, popularności, wpływania na innych, zawiązywania związków, gromadzenia zaszczytów poprzez manipulację, a nawet bycia „pijanym” swoją własną służbą.

Całe to „duchowe cudzołóstwo” było silnie związane z duchem „zwiedzenia”. Zwiedzenie działało w następujący sposób: gdy ktoś wypijał płyn, jego twarz stawała się świetlista; wyglądał dobrze, uśmiechał się, był atrakcyjny, pełen przekonania i energii, zamożny. Wszystko to wydawało się takie dobre, niemalże cudowne, jak gdyby było „namaszczeniem” Ducha Świętego lub pewnego rodzaju charyzmatycznym darem. Ale tak naprawdę, było to demoniczne. Ów duch zwodził ludzi, co powodowało, iż nie zauważali oni swego grzechu i duchowego cudzołóstwa. Prawie każdy został w to wciągnięty, więc wydawało się, iż nie było sposobu na poprawę sytuacji.

We śnie, niestety, ja również usiłowałem być częścią tego całego duchowego cudzołóstwa i  próbowałem otrzymać jeden z kubeczków aby samemu wypić namaszczony płyn. Nagle, we śnie, mój Tata pojawił się jako uczestnik konferencji (W istocie odszedł on do Pana jakieś dziesięć lat temu.) Poprosił mnie, abym spędził z nim trochę czasu. Powiedziałem: „Jasne, jasne”. Ale wciąż chciałem uciec od niego, próbując znaleźć kogoś, kto dałby mi jeden z tych kubeczków, aby wypić i napoić się duchową niemoralnością.

Ale mój Tata nie przestawał mnie szukać i spytał się, dlaczego wciąż go unikam. I w tym momencie zdałem sobie sprawę, że unikałem go, ponieważ szukałem tych kubeczków. W ten oto sposób zacząłem dostrzegać, iż tkwiłem w zwiedzeniu i grzechu. Następnie zdałem sobie sprawę, iż praktycznie wszyscy byli zwiedzeni.

Później wpadłem w złość i zacząłem wytykać ludzi palcami i krzyczeć na nich, aby odeszli od zwiedzenia. Wzywałem do pokuty i uwolnienia. Skutek mego krzyku był jak wybuch czy też trzęsienie ziemi. Większość ludzi stanowczo zareagowała, gdy została bezpośrednio skonfrontowana z prawdą i z wielką mocą została uwolniona. Przedtem byli „wciągnięci” w całe to duchowe zwiedzenie, ale nie było ono ich zamiarem.

Z drugiej strony było tam kilka osób, które miały wszystko zaplanowane i pracowały w dystrybucji kubeczków. Sprzedawali je i robili to celowo. Kiedy krzyknąłem i wskazałem na nich, odmówili pokuty i niektórzy z nich na miejscu padli trupem.

Gdy się obudziłem, zdałem sobie sprawę, że mój Tata reprezentował Niebiańskiego Ojca poszukującego mnie aby przerwać moje zwiedzenie i grzech. Płyn ze snu był jak kielich, który znajdował się w dłoni wielkiej Nierządnicy. Objawienie 17:2,4 - „Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi. A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.”

Zdałem sobie również sprawę, iż ten płynny napój Nierządnicy był taki sam jak duch Jezebel i Balaama (Objawienie 2:14,20); że Nierządnica i Jezebel to były te same duchy i że pozwoliłem temu demonicznemu duchowi mieć na mnie wpływ (Objawienie 2:20).

Odczułem również bojaźń Pańską: wcześniej, podczas tego minionego miesiąca, zmagałem się z zapaleniem krtani i oskrzeli i przypomniałem sobie, że Jeszua powiedział, że rzuci służących Jezebel na łoże cierpienia (choroby), dopóki nie będą pokutować (Objawienie 2:20). Au!

Uwaga: proszę, abym nie został źle zrozumiany. Nie jestem zaangażowany w jakiegokolwiek rodzaju niemoralność lub grzeszenie. Pomimo to, sen mówił o zwodzącym duchu oraz o duchowym cudzołóstwie i duchu Nierządnicy dokonującym inwazji na kościół (w tym mnie) w obecnych czasach ostatecznych. Bóg bada umysły i serca pod względem tych spraw (Objawienie 2:23).

A więc jaki z tego morał?

Objawienie 2:16 – Upamiętaj się więc; a jeżeli nie, przyjdę do ciebie wkrótce i będę z nimi walczył mieczem ust moich.

Objawienie 18:4 – Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające

Modlitwa: „Boże, pomóż nam prawdziwie pokutować z naszych grzechów i odejść od ducha zwiedzenia i cudzołóstwa oraz wyrzucić go ze mnie, teraz. W imieniu Jeszuy, amen.”


Inne artykuły - 2009

Inne artykuły